Yargı Fragman

<< 1 23 4 5 >>

Yargı 59. Bölüm Fragmanı

Yorum Yaz (4 Yorum)
Reklamlar
Tür: Aile, Dram
Yönetmen: Ali Bilgin
Senaryo: Sema Ergenekon
Kanal ve Yayın Günü: Kanal D - Pazar - 20.00
Yargı Oyuncuları:
Yargı Konusu:

Ay Yapım'ın Kanal D için hazırladığı yeni dizi Yargı'nın başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu paylaşıyorlar. Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturururken senaryosunu ise Sema Ergenekon kaleme alacak. Yargı dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar, Arda Anarat, Onur Durmaz, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş gibi başarılı usta ve genç isimlerde rol alıyor.

Yargı Dizisi Oyuncuları:

Pınar Deniz

Güzel oyuncu 10 Kasım 1994 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olan genç oyuncu çocuk yaşta hayalini kurdğu oyunculuk için eğitimler almış ve hayatına da bu yönde yön vermiştir. Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde hayat verdiği Yıldız karakteri ile ivmesini yükselten Deniz son dönemde ise Kırmızı Oda , Aşk 101 (Burcu), Bir Deli Rüzgar (Gökçe Yücel) dizilerinde de yer almıştır.

Kaan Urgancıoğlu

8 Mayıs 1981 yılında İzmir'de dünyaya gelen başarılı oyuncu daha önce Aşk, Filinta, Bir Ömür Yetmez gibi dizilerde izlemiştik. Fakat 2015-2017 yıllarına damgasına vuran Burak Özçivit ile birlikte rol aldığı Kara Sevda dizisinde hayat verdiği Emir Kozcuoğlu karakteri ile segilediği oyunculuk performansıyla kariyerinin zirvesine adeta koşarak çıkmıştır. Sonrasındada Love 101 (Aşk 101) isimli internet dizisinde Kemal karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

Hüseyin Avni Danyal

12 Nisan 1962 Trabzon doğumlu yetenekli oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi mezunudur. En önemli rolünü Kurtlar Vadisi Pusu'da Fuat Tamer Tataroğlu olarak oynamıştır. Oynadığı dizilerin yanı sıra Güz Sancısı, Son Mektup gibi filmlerde de rol almıştır. Uata oyuncu son zamanlarda ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz(Tufan), Siyah İnci (Aziz), Şahsiyet (Puhu Tv) gibi yapımlarda unutulmaz rollere hayat vermiştir.

Hüseyin Avni Danyal Kimdir?

Uğur Polat

1 Ocak 1961 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Bir çok sinema filmlerinde ödüle layık görülen 53 yaşındaki oyuncu 2014 yılında kanal d ekranlarında yayınlanan Ulan İstanbul dizisinde Kandemir Nevizade karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu ayrıca Dip (Savaş Kurtuluş), Kayıtdığı (Ekrem Tanöz) Gecenin Kraliçesi (aziz Alkan) dizilerinde kilit rollere hayat vermiştir.

uğur polat

Mehmet Yılmaz Ak

8 Şubat 1986 yılında Diyarbakı'da dünyaya gelen usta oyuncu eğitimini Kadir Has Üniversitesinde tamamlamıştır. 2016 yılında Show Tv'de ekranlara gelen İçerde dizisindeki Yaşar karakteri ile tanınır bir oyuncu olmuş sonrasında da başarısını Çukur dizisinde Ersoy karakteri ile artırmayı başarmıştır. Başarılı oyuncu ayrıca Kurşun (Vural), Halka (Çağatay Erkmen), Hakan: Muhafız (Komiser Tekin) rol almıştır. Son olarak ise Show Tv'de izlenme rekorları kıran Ramo dizisinde Mazhar karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

Reklamlar
Yorum Yap

Yargı dizisine 4 Yorum Yapıldı
  1. Nilay: 2hafta yayınlanmayan dizi kötü bir fragmanla baslangıç yapmış bence,bu mudır yani?eski heyecanlı , sürükleyici bölümler artk olmayacak ve monotonlaşacaksa zirvedeyken bitmeli yoksa bölümler boş boş geçiyor.
  2. fidayda: İnci'nin arkadaşı göndermiş o mesajları :( ailesi ararsa diye arkadaşı oyalasın diye bu şekilde bir plan yapmış.
  3. Hümeyra: Şunu anlayamadım: Ceylin davayı kabul edip eve gelince İnci ile mesajlaştılar. Oysa o sırada inci ölmüştü?
  4. ramazan yavuz: iyi güzel dizi iyi